Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини

Буковинці — срібні призери

15 ноя 2013

В м.Луцьку відбулися фінальні ігри з футболу чемпіонату України серед ветеранів віком 50 років і старші. Збірна команда Буковини перемогла як у зональних іграх, які проводились у Хмельницькому, так і в півфінальних — у Чернівцях.
У фіналі зустрілися футболісти Житомира, Мукачева, Буковини та Луцька. Перемогла команда Луцька. Буковинцям дісталося срібло, а бронза у  мукачевських ветеранів.

У складі збірної команди Буковини виступали і наші кіцманчани Степан Гуцуляк (тренер ДЮСШ “Колос”), Володимир Смеречанський — обидва із Киселева, та Олександр Бужак (тренер СДЮСШ “Буковина”) із Борівців.

Наталя КУДЕЛЬНИЦЬКА,
голова районної організації
ВФСТ “Колос”.

Схожі новини:

Футбольний турнір-присвята

14 травня комплексна дитячо-юнацька спортивна школа м.Чернівці провела турнір з футболу, присвячений пам’яті Романа Угренчука, який у свій час грав за
Закриття сезону

Щорічно по закінченні чемпіонату району з футболу, кубка та суперкубка району районна федерація футболу проводить закриття футбольного сезону (пулька).
Турнір пам’яті

В селі Шишківцях 14 березня було проведено Меморіальний турнір з міні-футболу пам’яті Петра Федика, Івана Грінки та “Небесної сотні”, на який
Зимовий чемпіонат фінішував

Протягом майже трьох місяців проходив зимовий чемпіонат району з міні-футболу, в якому взяли участь 15 команд. До фіналу потрапили: Шишківці-1,
Наші отримали приз Петрівського ярмарку

Минулих вихідних у м.Чернівці на стадіоні «Буковина» при великій кількості вболівальників проходив Кубок області з паркового волейболу на приз Петрівського
У Лужанах відсвяткували  День молоді

У Лужанах відсвяткували День молоді

Минулої неділі у Лужанському парку з нагоди Дня молоді проводилися змагання з різних видів спорту. Відбувся турнір з міні-футболу, де перемогла команда Дмитра