Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини

Вдячні спонсорам

08 ноя 2013

Минулої неділі, 3 листопада, у Кубку закриття районного чемпіонату з футболу  взяли участь 24 команди. Шість з них змагалися за вихід до фіналу на стадіоні села Мамаївці.  Саме господарі поля показали того дня кращий результат, вигравши два матчі, і опинилися у півфіналі. Вирішальна зустріч турніру проходила у с.Шипинці, і тут гравці ФК Мамаївці, хоч і показали достойну гру, все ж поступилися шипинецькій команді.

За допомогу в організації спортивного свята футбольний клуб с.Мамаївці і Віталій Візнюк особисто висловлюють щиру подяку друзям, які проживають у США: Радиславу Корнєвському, Петру Петрюку, Віталію Петрюку, Віталію Григоращуку, Віталію Сташкові, Володимиру Тащуку, Назарові Ніксону.

Футбольний клуб
с.Мамаївці.

Схожі новини:

ФК «Іванківці» грали у фіналі Кубку області-2016

У вирішальному поєдинку Кубку Чернівецької області з футболу , який відбувся 14 жовтня на стадіоні «Буковина» (м.Чернівці) зійшлися ФК «Іванківці» (Кіцманський
Футбольний турнір-присвята

14 травня комплексна дитячо-юнацька спортивна школа м.Чернівці провела турнір з футболу, присвячений пам’яті Романа Угренчука, який у свій час грав за
Закриття сезону

Щорічно по закінченні чемпіонату району з футболу, кубка та суперкубка району районна федерація футболу проводить закриття футбольного сезону (пулька).
Ми — бронзові призери на міжнародному рівні

Кіцманська ДЮСШ «Колос» є постійним учасником всіх 17 щорічних Міжнародних турнірів з міні-футболу на приз першого космонавта незалежної України
Закриття футбольного сезону

Минулих вихідних відбувся Кубок закриття чемпіонату району з футболу, присвячений  Буковинському вічу. Зони проводилися в  чотирьох населених
Закриття чемпіонату

У неділю, 3 листопада, відбудеться Кубок закриття чемпіонату Кіцманського району з футболу, присвячений Буковинському вічу. Зональні змагання проводяться в