Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини

Реалізовуємо соціальну політику держави

01 ноя 2013

День працівника соціальної сфери України стосується фахівців різних галузей економіки і не тільки. Це свято відзначають і працівники Пенсійного фонду України.
На обліку в районному управлінні Пенсійного фонду перебуває 19 513 пенсіонерів. Протягом поточного року спеціалістами відділів пенсійного забезпечення опрацьовано 1936 пенсійних справ, з яких 677 — новопризначені пенсійні справи та 1259 — перерахунки по стажу, заробітній платі та з інших правових підстав.

Середній розмір пенсії пенсіонерів району станом на 1 жовтня склав 1196,75 грн.
В управлінні Фондом наряду з виконанням вимог пенсійної реформи здійснюються заходи щодо вдосконалення форм і методів роботи. Зокрема, з липня цього року в управлінні запроваджено обслуговування громадян за принципом «єдиного вікна». Найбільша перевага такого обслуговування полягає в наближенні послуги до її одержувача, а також оптимізації доступу всіх категорій громадян до необхідної інформації. Звернувшись до органів Фонду відтепер не треба ходити кабінетами, усі свої питання можна з’ясувати в одному місці в зручний час протягом робочого дня. Спеціальні дні чи години прийому не встановлюються. І те, що тепер ці функції розмежовані — одні фахівці приймають документи, надають довідки та консультації в «єдиному вікні», а інші вже займаються обробкою цих документів, значно полегшує весь процес і зменшує кількість помилок. В «єдиному вікні» надається повний комплект послуг, передбачених законодавством для Пенсійного фонду України: забезпечується прийом заяв та документів для нового призначення або перерахунку пенсій, приймаються документи на оформлення допомоги на поховання та недоотриманої пенсії, видаються різноманітні довідки, приймаються заяви на виплату пенсії через установи банку, про зміну адреси, виплату пенсії за дорученням та багато інших, тут же можна отримати свідоцтво про загальнообов’язкове державне соціальне страхування, пенсійне посвідчення. Крім того, в «єдиному вікні» кожен має можливість отримати консультацію та зразки і бланки необхідних заяв та документів.
Використовуючи можливості інформаційних технологій та ідучи назустріч вимогам часу, в нашому управлінні також запроваджено та діє послуга з надання консультацій населенню щодо пенсійного законодавства в on-line режимі за допомогою Інтернет-програми Skype.
Така форма спілкування прискорює процес отримання громадянами відповідей на звернення, надає можливість оперативно реагувати на проблемні запитання мешканців району. Особливо це стосується людей похилого віку та інвалідів, які не завжди мають можливість особисто звернутися до спеціалістів управління. Завдяки використанню сучасних технологій роз’яснення можуть надаватися декількома фахівцями різних структурних підрозділів, відповідно до характеру звернення.
1 листопада поточного року управлінням впроваджується нова послуга щодо можливості надання SMS–повідомлень пенсіонерам щодо призначення пенсій, отримання пенсійних посвідчень. Пенсіонери району, при наданні ними відповідної письмової згоди, матимуть можливість отримувати на свій мобільний телефон інформацію щодо розміру пенсії та про отримання управлінням виготовленого пенсійного посвідчення.
Позаду — роки напруженої самовідданої праці професіоналів, без яких неможливо було б впровадити у життя складні механізми перебудови вітчизняної системи пенсійного страхування. Безмежна вдячність ветеранам професійної ниви, які доклали багато зусиль для становлення і розвитку пенсійної системи в районі, Д.І.Григірчик і В.О.Колотилюк, ветеранам соціальної сфери  М.С.Пензій, яка має 35 років стажу роботи в соціальній сфері, Д.І.Чопик і М.М.Загороднюк, у яких понад 20 років стажу, нашим заслуженим пенсіонерам О.С.Миронів, О.М.Ахтемійчук, Є.В.Олексюк та М.І.Стаценко.
Тисячі людей відчувають нашу турботу, увагу і доброзичливість. Ми щодня допомагаємо їм справитися з нелегкими життєвими обставинами і тим самим реалізуємо активну соціальну політику держави та соціальні ініціативи Президента.

Петро ЛУМЕЙ,
начальник управління
Пенсійного фонду
в районі.


Схожі новини:

Головне в нашій роботі — забезпечення своєчасної виплати пенсій

Головне в нашій роботі — забезпечення своєчасної виплати пенсій

Робота управління Пенсійного фонду України в Кіцманському районі спрямована на забезпечення своєчасної виплати пенсій та допомог, підвищення якості
До уваги фізичних осіб-підприємців!

До уваги фізичних осіб-підприємців!

Відповідно до законодавчих змін щодо спрощення процедури державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичних осіб-підприємців, фізичні
Пенсійна система працює

Пенсійна система працює

У 2013 році усі 19,4 тис. пенсіонерів району отримували кошти за графіком і в повному обсязі. Загальна сума минулорічних видатків на виплату пенсій перевищила
Новітні технології роботи Пенсійного фонду

Новітні технології роботи Пенсійного фонду

Важливу роль у роботі управління Пенсійного фонду України в Кіцманському районі щодо надання якісних інформаційно-консультаційних послуг населенню відіграє
В управлінні Пенсійного фонду відкрито «Єдине вікно»

В управлінні Пенсійного фонду відкрито «Єдине вікно»

Відділ для обслуговування громадян за принципом "Єдиного вікна" урочисто відкрили минулого вівторка на першому поверсі в управлінні Пенсійного фонду в районі.
Запроваджено нову послугу

Запроваджено нову послугу

З метою вдосконалення обслуговування громадян в управлінні Пенсійного фонду України в Кіцманському районі запроваджено нову послугу – надання

Додати коментар

Ваше Ім’я:
Ваш E-Mail:
Запитання:
Як звали Гагаріна
Відповідь:*
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введіть код:

soc

Ми в соц.мережах
soc soc soc soc
Погода


ВХІД НА САЙТ