Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини

Кіцманчани — перші в обласних сільських спортивних іграх

13 сен 2013

Минулих вихідних в м.Хотині фінішували обласні сільські спортивні ігри, які зібрали близько 500 найсильніших спортсменів області. Кіцманський та Хотинський райони представляли на цих змаганнях найчисельніші делегації, які взяли участь у всіх 11 видах спорту.
Саме команда нашого району стала переможцем обласних сільських спортивних ігор в загальнокомандному заліку 2013 року, набравши 41 очко. Друге місце вибороли спортсмени Сторожинеччини із результатом 47,5 очок, на третьому місці опинилися господарі змагань, які набрали 49 очок.

Кіцманчани здобули беззаперечне лідерство у трьох видах: гирьовому спорті, шашках (за збірну команду виступали Марія Гриф, Василь Паламарик із Ставчан та Ярослав Курилюк із Киселева) та у змаганнях серед спортивних сімей. В останньому виді переможцями стала сім’я Киюків із смт.Неполоківці (тато Андрій, мама Тетяна та дочка Анастасія, яка була наймолодшою учасницею цих змагань).
Бронзові нагороди для нашого району здобули футбольна, волейбольна чоловіча команди та шахісти, четверте місце посіла волейбольна жіноча команда. У армрестлінгу наші спортсмени стали п’ятими, однак Роман Панімарчук із Мамаївців у ваговій категорії понад 90 кг став срібним призером у змаганнях цього виду.
Збірна команда з легкоатлетичного кросу зайняла шосте місце, а Олеся Якимик на дистанції 500 м виборола бронзу. Сьомі місця дісталися нашим богатирям з перетягування линви та спортсменам з настільного тенісу.
Для більш успішної підготовки наших збірних команд району для участі в обласних змаганнях районна організація ВФСТ «Колос» дбає про масове залучення молоді до занять такими видами спорту, як настільний теніс та армрестлінг. Плануємо провести в кожному населеному пункті шахо-шашкову олімпіаду, змагання з настільного тенісу та з футболу серед учнів ДЮСШ у двох вікових групах. З цією метою з 1 вересня 2013 року відкрито відділення настільного тенісу в ДЮСШ м.Кіцмань, у селах Мамаївці та Драчинці плануємо створити богатирські клуби з підготовки спортсменів з артмрестлінгу та пауерліфтингу.
За надання фінансової допомоги та підтримку сільського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» щирі слова подяки адресуємо голові райдержадміністрації О.М.Унгуряну, голові районної ради В.Г.Ящуку, депутатському корпусу районної ради, сільським та селищним головам, начальнику фінансового управління РДА В.Б.Муцаку, начальнику відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації В.Ф.Коліснику, начальнику УДКСУ у Кіцманському районі А.І.Мадяру, президенту міського спортивного клубу «Кіцмань» О.О.Андрійцю, головам районних федерацій з волейболу та футболу Г.М.Ковальському та В.Д.Маковію. Також висловлюємо вдячність водіям Ставчанського ЗНЗ В.Ахтемійчуку та Лашківського ЗНЗ Д.Фочуку за перевезення спортсменів.