Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини "Вільне життя"

Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту

27 июн 2013

Останнім часом доволі багато уваги органами влади різних рівнів приділяється організації надання адміністративних послуг населенню відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги», яким визначено напрямки реалізації зазначеної мети.
Яким чином долучаються до надання адміністративних послуг поштовики, ми запитали у начальника ЦОС № 7 Чернівецької дирекції УДППЗ «Укрпошта» Галини Василівни Яківчик:

— Вирішення питань спрямованих на підвищення рівня обслуговування населення державними органами, забезпечення прозорості, відкритості та ефективності діяльності державних органів, а також забезпечення доступності державних електронних інформаційних ресурсів, зокрема, при наданні адміністративних послуг фізичним та юридичним особам на всій території області без залучення поштової мережі може бути достатньо складним, оскільки залишаються відкритими питання доступності адміністративних послуг, в першу чергу для населення, яке проживає на значній відстані від центрів надання адміністративних послуг, які створено в області та районних центрах.
Відповідно до Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 10.01.2002 року №10-р «Про національного оператора поштового зв'язку» на УДППЗ «Укрпошта» покладено функції національного оператора поштового зв'язку, що передбачає надання універсальних послуг поштового зв'язку на всій території України. На виконання даного Розпорядження, УДППЗ «Укрпошта» забезпечує функціонування найбільш розгалуженої мережі, що дозволяє переважній більшості населення мати доступ до відділень поштового зв'язку.
Сучасний стан розвитку інформаційно-комунікаційних технологій в УДППЗ «Укрпошта», орієнтований на централізовану обробку даних, дозволяє використати усю мережу відділень поштового зв’язку підприємства для надання адміністративних послуг фізичним та юридичним особам, в частині пересилання кореспонденції до центрів надання адміністративних послуг та у зворотному напрямку.
Таким чином, для якісного виконання ініціатив Президента та Уряду України, в частині створення доступних та зручних умов отримання адміністративних послуг фізичними та юридичними особами на всій території України, найбільш оптимальним рішенням буде залучення УДППЗ «Укрпошта» до виконання окремих етапів процесу надання адміністративних послуг.
— На якій стадії реалізації знаходиться проект «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту»?
— З метою створення доступних та зручних умов отримання адміністративних послуг фізичними та юридичними особами на території Чернівецької області Чернівецькою дирекцією УДППЗ «Укрпошта» було підписано «Меморандум про взаємне співробітництво у сфері спрощення процедури надання адміністративних послуг» з Чернівецькою облдержадміністрацією, Чернівецькою міською радою, Головним управлінням Пенсійного фонду України в Чернівецькій області та Департаментом соціального захисту населення Чернівецької обласної державної адміністрації, які серед іншого передбачають інформаційне і методичне забезпечення споживачів у сфері адміністративних послуг, а також в альтернативному способі їх отримання, шляхом можливості надання і отримання документів за допомогою засобів поштового зв’язку.
На виконання «Меморандуму…» Чернівецькою дирекцією УДППЗ «Укрпошта» спільно з Головним управлінням Пенсійного фонду України в Чернівецькій області та Департаментом соціального захисту населення Чернівецької обласної визначено перелік адміністративних послуг, які можуть надаватися з використанням мережі відділень поштового зв’язку у сільській місцевості.
Виготовлено перелік необхідних документів та розміщено їх у 55 відділеннях поштового зв’язку по Чернівецькій області. Зокрема, з червня 2013 року в Кіцманському районі скористатися адміністративними послугами споживачі можуть у ВПЗ Неполоківці, Малятинці, Верхні Станівці. Незабаром долучаться до надання цієї послуги ВПЗ Шипинці та Стрілецький Кут, а до кінця року — всі відділення поштового зв’язку.
На наше переконання, завдяки залученню «Укрпошти» до надання адміністративних послуг у виграші залишаться усі, а передусім мешканці нашого краю, які матимуть змогу в населеному пункті, де проживають, скористатися адміністративними послугами.
«Укрпошта» — кращі традиції спілкування!


Схожі новини:

Loading...
Отримання пенсії на пошті: надійність понад усе

Отримання пенсії на пошті: надійність понад усе

У складній економічній ситуації в країні питання своєчасності та надійності отримання коштів для пенсіонерів є першочерговим. Навіть незважаючи на бойові дії
Центр надання адміністративних послуг збільшує перелік послуг

Центр надання адміністративних послуг збільшує перелік послуг

Кіцманською райдержадміністрацією створено Центр надання адміністративних послуг, через який забезпечується надання адміністративних послуг фізичним та
Пенсії на пошті: своєчасно, зручно, надійно!

Пенсії на пошті: своєчасно, зручно, надійно!

Українське державне підприємство поштового зв’язку «Укрпошта» впродовж багатьох років виконує важливу соціальну послугу, покладену на нього
Центр надання адмінпослуг спростить видачу довідок та покращить якість отримання послуг

Центр надання адмінпослуг спростить видачу довідок та покращить якість отримання послуг

У понеділок, 15 липня, на першому поверсі адміністративного будинку районної ради запрацював Центр надання адміністративних послуг. Створення зручних і
Створення Центру надання адміністративних послуг

Створення Центру надання адміністративних послуг

Відповідно до п.1, ч.3 ст.20 ЗУ «Про адміністративні послуги» від 6.09.2012 року №5203-17 Кіцманською районною державною адміністрацією до 1 липня
Пошта дбає про якісні послуги

Пошта дбає про якісні послуги

1 червня відбулася виробнича нарада поштовиків Кіцманщини, на якій розглядалися питання виконання планових завдань, якість надання універсальних та

Додати коментар

Ваше Ім’я:
Ваш E-Mail:
Запитання:
Як звали Шевченка
Відповідь:*
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введіть код:


ОПИТУВАННЯ
За якого кандидата на голову Кіцманської міської ОТГ ви плануєте голосувати 29 жовтня?
 

soc

Ми в соц.мережах
soc soc soc soc
Погода
Кіноафіша


ВХІД НА САЙТ