Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини

Взимку збільшується кількість пожеж

25 янв 2013

З початку року в Кіцманському районі виникло 7 пожеж проти 1 в минулому році, на яких травмовано 1 особу, знищено та пошкоджено 7 будівель. Загальна сума нанесених збитків становить 38 тисяч гривень.
Ці пожежі спричинені відвертим нехтуванням громадянами елементарними вимогами правил пожежної безпеки.
Приміром, у холодну пору стрімко зростає кількість випадків травмування та загибелі людей на пожежах через необережне поводження з вогнем, а у сільській місцевості часто пожежі виникають через несправне пічне опалення, несправність електропроводки, необережне поводження з вогнем під час куріння в нетверезому стані.

Бажання людей зігрітись та підвищити температуру у власних оселях призводить до використання побутових електрообігрівальних приладів, часто саморобних. Як наслідок, електромережа, особливо в оселях старої забудови, просто не витримує навантаження, що призводить до коротких замкнень, які закінчуються, у кращому випадку, втратою майна, а у гіршому — травмуванням чи, навіть, загибеллю людей.
З метою недопущення виникнення пожеж та загибелі, травмування людей Кіцманський районний відділ Держтехногенбезпеки нагадує основні вимоги пожежної безпеки: не користуйтесь печами, в яких утворились тріщини; не слід палити печі з незакритим топковим отвором; не використовуйте для розпалення пічок легкозаймисті речовини; не сушіть на печах одяг та взуття; не залишайте розпалену піч без нагляду; не залишайте дітей без нагляду дорослих в будівлях з пічним опаленням.
В електролічильниках не використовуйте некалібровані плавкі вставки в запобіжниках; з'єднання, відгалуження та окінцювання жил проводів і кабелів мають здійснюватися тільки за допомогою опресування, зварювання, паяння або затискачів (гвинтових, болтових тощо);  не допускайте улаштування та експлуатацію тимчасових електромереж; прокладання проводів (кабелів) поверхнею горючих основ (конструкцій, деталей).
Електронагрівальні прилади, телевізори, радіоприймачі та інші побутові електроприлади та апаратура повинні вмикатися в електромережу тільки за допомогою справних штепсельних з'єднань та електророзеток заводського виготовлення.
Не допускайте експлуатацію кабелів і проводів з пошкодженою ізоляцією; застосування для опалення приміщення нестандартного (саморобного) електронагрівального обладнання або ламп розжарювання.
Не залишайте без догляду при виході з приміщення, квартири, будинку увімкнені в електромережу нагрівальні прилади, телевізори, радіоприймачі тощо.
Пам’ятайте, що, нехтуючи елементарними правилами пожежної безпеки, ви наражаєте своє життя та життя оточуючих на смертельну небезпеку. Найкращим способом вберегтися від пожежі є дотримання правил пожежної безпеки!
Бережіть своє життя і здоров’я!

Ігор Іванчишин,
інспектор Кіцманського РВ УДТБ,
капітан служби цивільного захисту.


Схожі новини:

Вогонь продовжує завдавати збитків

Вогонь продовжує завдавати збитків

Незважаючи на неодноразові застереження і роботу з населенням щодо попередження пожеж, ситуація продовжує залишатися незадовільною. Так з початку року в нашому
Пожежі не вщухають

Пожежі не вщухають

Ситуація із пожежами в області та нашому районі продовжує залишатися незадовільною. Так з початку року на Кіцманщині виникло 18 пожеж (проти 15 в минулому
З приходом холодів кількість пожеж збільшується!

З приходом холодів кількість пожеж збільшується!

З похолоданням починає різко зростати кількість пожеж, а рятувальники все частіше змушені виїжджати на приборкання вогняної стихії. Ось статистичні дані:
Пожежі не вщухають

Пожежі не вщухають

Вже в цьому році в нашому районі виникло 15 пожеж проти 9, що сталися торік. Відтак травмовано 1 особу, знищено та пошкоджено 14 будівель, а загальна сума
Аналіз причин пожеж

Аналіз причин пожеж

У районі протягом 2012 року виникло 47 пожеж проти 56 за аналогічний період 2011 року. Прямий збиток від пожеж складає 504788 гривень проти 1336032 гривень у
Збережемо житло від пожеж!

Збережемо житло від пожеж!

 Протягом січня інспекторським складом Кіцманського РВ УДТБ спільно з органами місцевого самоврядування району, депутатським корпусом,  працівниками Управління

Додати коментар

Ваше Ім’я:
Ваш E-Mail:
Запитання:
Як звали Шевченка
Відповідь:*
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введіть код:soc

Ми в соц.мережах
soc soc soc soc
Погода


ВХІД НА САЙТ