Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини

Астрологічний прогноз на 2013 рік

28 дек 2012
Астрологічний прогноз на 2013 рік

2013 рік за східним гороскопом — рік Чорної Водяної Змії
Рік Змії є важливим, вирішальним періодом у кожній зі сфер життя людини. Він обіцяє справедливість та мудрість, але й випробовуватиме нас неочікуваним розвитком подій. У цьому році не варто витрачати кошти на розваги та предмети розкоші. Цей рік сприятливий для одружень, нові шлюби будуть довгими та щасливими, але варто навчитися йти на компроміси та прислухатися один до одного. Великого успіху зможуть досягти люди із добре розвиненою інтуїцією.

Овен
У рік Змії Овнам треба бути максимально уважними і активними у напруженому життєвому ритмі. Ваша гордість заважатиме вам приймати правильні рішення. Кардинальних змін варто очікувати на роботі. Вирішувати проблеми допоможуть професіоналізм і наполегливість. З’явиться шанс змінити роботу, місце проживання і навіть громадянство. Варто якнайшвидше завершити всі справи року минулого і помиритися з близькими, аби ці проблеми не набули затяжного характеру.
Любовні стосунки відзначаться непорозумінням і чварами. Але ближче до осені з’явиться шанс почати нові серйозні стосунки. Для Овнів у шлюбі 2013 рік буде нестабільним: постійно відчуватимете, що поруч не та людина. Можливо, краще буде на деякий час припинити спілкування, щоб розібратися зі своїми почуттями.
З грошима в Овнів усе буде благополучно, з’являться можливості покращити своє фінансове становище, що Овни і зроблять. Великі покупки краще здійснювати у другій половині року. Здоров’я може залишитися без уваги через серйозну завантаженість на роботі, можливі проблеми із серцево-судинною системою і повишена втома. Тому не забувайте про відпочинок.

Телець
У 2013 році в оточенні Тільців з’явиться багато нових людей, цікавих знайомств і вигідних зв’язків. Вдасться вдало поєднати роботу і відпочинок. Рік Змії принесе Тільцям успіх і кар’єрний ріст. Запропонують змінити робоче місце, проте не варто приймати поспішних рішень. Інтуїція у Тільців буде особливо чутливою. Тільці на керівних посадах у цьому році витрачатимуть багато зусиль і часу для досягнення успіху в бізнесі. Можливість проявити себе матимуть і представники мистецтва.
У сімейних стосунках Тільцям не вдасться уникнути непорозумінь. Основним мотивом сварок стануть гроші, питання планування бюджету. Залагодити ці розбіжності вдасться у липні, адже на цей період припадає істотний приріст доходів. Варто задуматися про розмову з керівництвом щодо свого підвищення. Але перед цим доведеться серйозно попрацювати, щоб довести свою перевагу перед іншими співробітниками. Сімейних Тільців у 2013 році будуть чекати проблеми з дітьми. Ваша підтримка знадобиться рідним і близьким.
Тільці протягом року відчуватимуть потужну енергетику і частий приплив сил, що допомагатиме справлятися з проблемами. Але не забувайте поповнювати духовні і фізичні сили, займаючись улюбленими справами.

Близнюки
У рік Змії Близнюкам варто очікувати чимало змін у житті. Зірки будуть прихильними до тих Близнюків, які енергійно рухатимуться вперед, не озираючись на помилки минулого. Рішучість і твердість — ось основні риси, які стануть в нагоді Близнюкам. Під впливом символу 2013 року можуть відкритися приховані таланти і виявитися нові риси характеру. Близнюки активно шукатимуть нового партнера, вважаючи, що існуючі стосунки себе вичерпали. З літа почнеться час нових романів та інтриг, що подпбатиметься Близнюкам, які не будуть прагнути серйозних стосунків. Проте ближче до осені вони захочуть постійності та уваги одного партнера.
Кар’єра у 2013 році увінчається успіхом, сдасться укласти вигідні угоди. Багато представників цього знаку будуть осяяні новими ідеями, які допоможуть розвинути бізнес, та для їх реалізації буде потрібне серйозне фінансування. Краще зосередити увагу на найбільш вигідних проектах. Будьте обережними і обачними, це дозволить вам уникнути серйозних фінансових розчарувань. Також вдасться здійснити вдалу покупку в сфері нерухомості. Енергетика Близнюків дозволить успішно протистояти різним захворюванням, тому зі здоров’ям у 2013 році особливих проблем не буде. Ваші зусилля протягом 2012 року з догляду за собою не пройшли даремно — міцний імунітет і підтягнута фігура будуть при вас.

Рак
Для Раків 2013 рік буде досить активним. Можливі серйозні непередбачувані перевірки на роботі. Однак не варто під тиском емоцій шукати нове робоче місце. До кінця осені з’явиться шанс уладнати всі несприятливі ситуації, а також переконатися у щирості ваших співробітників. Однак фінанси Раків залишаться недоторканими. Якщо ж у вас були борги, то з’явиться можливість їх повернути. Не рекомендується в 2013 році давати гроші в борг, бо повертатимуть вам їх дуже неохоче.
Душевні емоції залишаться без змін. Знайти нову любов або налагодити стосунки буде складно. Наступний рік для Раків — не час для «любові» на два фронти, тому краще стати розсудливим і вибрати єдиного партнера. До кінця 2013 року Раки можуть кардинально змінити оточення, переїхавши в нове місто чи країну. Багато хто буде робити спроби змусити вас передумати. І вам таки доведеться врахувати думку родини стосовно переїзду.
Рік Змії зажадає від Раків більш уважного ставлення до свого здоров’я, особливо слід подбати про хронічні захворювання. Найбільш несприятливими місяцями для здоров’я Раків будуть лютий і березень.

Лев
У 2013 році слід очікувати багато позитиву і успіху. Вам вдасться знайти ідеальний баланс між відпочинком і роботою. У любовних питаннях Леви можуть зазнати розчарувань. Переставши відчувати колишні емоції від близьких, вони без вагань спалюватимуть мости. У 2013 році Леви навряд чи залишаться самотніми, тільки якщо самотність буде продиктована власною волею. Вибір Левів можуть не розділяти близькі, тому вірогідні розбіжності з батьками.
Відкриється багато можливостей для кар’єри, зокрема, призначення на керівну посаду. Вам вдасться залишитися у прекрасних стосунках із колишнім колективом. Можливі підступи з боку заздрісників, тому варто бути обережними. Фінансові доходи Левів будуть більш ніж задовільними. Можуть зрости і витрати, але вони будуть приємними. Леви зможуть відкласти гроші на навчання і майбутнє дітей. Однією з найбезпечніших сфер для вкладень у 2013 році у Левів буде нерухомість.
Щодо здоров’я Левів, то особливу увагу треба приділити нервовій системі. Якомога менше переживайте, щоб уникнути можливих проблем із серцем. Багатьом Левам, нарешті, вдасться почати здоровий спосіб життя, записатися в спортзал і покращити стан здоров’я.

Діва
У 2013 році у Дів з’явиться можливість отримати нову роботу із вищою зарплатою, тому часу на відпочинок бракуватиме. Постійна зайнятість може негативно позначитися на стосунках з коханою людиною. Сімейні представники цього знаку втратять спільні інтереси і порозуміння. Стосунки погіршаться через постійні повчання і надмірний контроль, основною відрадою стане робота.
У Дів з’явиться можливість завести вигідні знайомства і змінити свою професійну діяльність. Їх завзятість і ділові якості допоможуть завоювати репутацію у колективі. Але доведеться старанно працювати, можливо, і у вихідні. Розважливість Дів буде дуже доречною. Спочатку доходи не значно відрізнятимуться від минулорічних, але вже до середини 2013 року ситуація зміниться: з’явиться можливість зробити серйозні фінансові вкладення і отримати помітний прибуток.
У рік Змії у Дів буде послаблений імунітет, варто бути дже обережними і остерігатися переохолодження. Якщо ж уникнути застуди не вдасться, то до лікування треба поставитися дуже серйозно, щоби не допустити ускладнень. Найкраще — знайти можливість відвідати курорт або відправитися у санаторій — відпочинок допоможе повернути життєві сили.

Терези
Представники знаку можуть або багато домогтися, або чимало втратити. Все буде залежати від працьовитості і старанності Терезів. Рік Змії додасть мудрості та обережності. У другій половині року добре йтиме бізнес, підніметься життєва активність і тонус. Вже з початку року Терези намагатимуться знайти другу половинку, імовірні  нові знайомства, пристрасні та імпульсивні стосунки. Але будьте обережними, не закохуйтеся «по вуха». У сімейних Терезів усе буде добре. З’являться стимули і бажання вдихнути у сімейне життя нові яскраві емоції.
Проте можуть виникнути деякі проблеми з роботою: несподівані інтриги, незаплановані перевірки і конфлікти з керівництвом. Вам доведеться проявити неабияку витримку і відстоювати свою правоту. Влітку краще відгородитися від цих проблем і відновити сили. На початку року можливі серйозні витрати і великі вкладення. Ближче до осені з’явиться шанс розпочати власну справу. Кінець року буде оптимальним часом для здійснення великих покупок. На початку року варто спробувати позбутися шкідливих звичок, щоб уникнути загострення хронічних хвороб і виникнення нових захворювань. Особливої турботи потребуватиме ваша нервова система. Депресію вдасться подолати завдяки підтримці сім’ї.

Скорпіон
У 2013 році на вас чекає багато нових знайомств, але натомість може припинитися спілкування зі старими друзями. Якщо цінуєте дружбу — будьте поступливими. Рік Змії буде сприятливим періодом для прийняття рішень, Скорпіони будуть дуже активними і в роботі, і у відпочинку. Рік Змії обіцяє успіх у коханні, велику кількість романтичних вечорів, красиві залицяння і милі інтриги. Скорпіонів у шлюбі очікують непорозуміння і конфлікти. А в жовтні вашої допомоги потребуватимуть батьки, які можуть захворіти.
Вже на початку року зусилля Скорпіонів будуть помічені керівництвом. Згадаються і минулорічні заслуги. Ви зможете дозволити собі заслужений відпочинок. Та, не дивлячись на це, вас тягтиме на робоче місце, робота приноситиме вам задоволення.
Здоров’я Скорпіонів у 2013 році буде нестабільним. Ті, хто утримаються від «агресивного» раціону, зможуть уникнути серйозних проблем. Не забувайте про профілактику сезонних захворювань. У вересні варто підтримати організм вітамінами, особливо кальцієм. Недостатня кількість цього елементу в крові може негативно позначитися на стані зубів.

Стрілець
2013 рік для Стрільців буде насиченим і динамічним. Доведеться багато зробити для близьких, догоджати примхам коханої людини і керівництву. Можливо, варто задуматися про більш розмірений спосіб життя, налагодити сімейні стосунки. Закінчення року буде несподіваним: у вашому житті може з’явитися близька людина, можливий довговічний союз або народження дитини. Ви нарешті знайдете свою половинку, а тим, хто знаходиться у тривалих стосунках, вдасться укласти шлюб. Представники знаку, які перебувають у шлюбі, можуть почути неприємні звістки у травні-червні. Та до кінця літа все зміниться на краще.
Працювати доведеться багато і наполегливо. До початку літа ви побачити, що недаремно трудилися, можливо, вам запропонують перспективну посаду. Творча половина Стрільців отримає шанс проявити себе, їхні ідеї та роботи привернуть увагу публіки. Доходи Стрільців у 2013 році будуть цілком залежати від їхньої наполегливості. Перепади настрою і сімейні розлади заважатимуть роботі. Здоров’я Стрільців у майбутньому році піддаватиметься серйозним випробуванням через їхній невпорядкований спосіб життя. Неправильне харчування і бурхливий ритм на роботі можуть створити проблеми для організму.

Козеріг
Наступний рік допоможе Козерогам максимально розкрити себе, він сприятиме тим, хто впевнено рухатиметься вперед, покладаючись тільки на свої сили і розум. Козероги зможуть досягти успіху в справах завдяки своїй рішучість. Буде багато турбот: піклування про родичів, особлива увага дітям та інтенсивність у роботі. У сімейних Козерогів дуже великі шанси отримати спадкоємців. Вам варто вгамувати свої ревнощі і більше довіряти партнерам, інакше помилкові підозри можуть призвести до серйозних сварок. Самотні представники знаку в 2013 році також не будуть обділені увагою.
У 2013 році можна буде максимально реалізувати себе. Стануть актуальними минулі проекти і контракти. Козероги навчаться майстерності ораторства, тому зможуть залучити у свій бізнес нових спонсорів та інвестиції. Впоратися з можливими негараздами допоможуть колеги. Рішучість Козерогів цілком може стати причиною підвищення. Доходи Козерогів збільшаться вже з початку року. Витрати у 2013 році будуть обдуманими і необхідними.
Важливий енергетичний потенціал Козерогів закінчується, що відіб’ється на здоров’ї. Можливе планове обстеження в лікарні, варто звернути увагу і на слабкий імунітет. Козерогам доведеться справлятися з депресіями, які будуть викликані робочими стресами.

Водолій
Рік для Водоліїв обіцяє бути успішним і плідним: вони встигатимуть працювати і якісно відпочивати. Очікувати везіння слід навіть у незначних справах. До осені заведеться чимало заздрісників, які будуть розпускати неприємні чутки і плітки, тому потрібно бути готовими до цього. У першій половині року ви можете відчути, що поруч не та людина, яка має стати супутником вашого життя. Дрібні розбіжності з другою половинкою можуть перерости в серйозні сварки. У самотніх Водоліїв влітку можливі нові романтичні стосунки.
Можливі істотні злети у кар’єрі, але й робочі негаразди так само не виключені. Доведеться витрачати багато грошей, здебільшого на розваги і залицяння, через що можливі борги і нерозсудливі кредити. Повертати фінанси буде складно.
Навесні цілком вірогідні захворювання легенів і дихальних шляхів, до чого призведе хаотичний спосіб життя і нерегулярне харчування. Щоб цього уникнти необхідно пройти повне медичне обстеження і відмовитися від згубних звичок.

Риби
У багатьох сферах життя в 2013 році Риб супроводжуватиме успіх. Чимало уваги від вас вимагатимуть рідні, але вже до кінця року сімейна метушня призведе до зміцнення стосунків. Ви будете готові фліртувати, охоче приймати знаки уваги від протилежної статі. Але вже в червні поруч з’явиться та людина, яка зможе повністю зрозуміти вас. Життя сімейних Риб буде оповите турботою та увагою. Вірогідні дрібні сварки, але нічого серйозного вони не принесуть.
На роботі вас чекає успіх, у квітні можна чекати укладення успішних угод і завершення важливих проектів. Та для досягнення ключових успіхів вам знадобиться допомога команди. Риби, які працюють в галузі творчості і культури, можуть розраховувати на перспективні посади. Фінансів у 2013 році буде достатньо на красиве життя, але будьте обачними: з’явиться чимало охочих хитрістю заволодіти вашими грошима.
Зі здоров’я особливих проблем не буде. Риби будуть стійко витримувати всі сезонні епідемії і боротися з вірусами. Виникне хороша ідея кинути палити і відмовитися від алкоголю.


Схожі новини:

Східний гороскоп на 2016 рік

Східний гороскоп на 2016 рік

Рік Вогняної Мавпи вступає в силу з 8 лютого 2016 року Зодіакальна Мавпа розумна, хитра. Іноді може бути примхливою і непередбачуваною. До того ж, в 2016 році
Зодіакальний гороскоп на 2016 рік

Зодіакальний гороскоп на 2016 рік

Це — рік червоної Вогняної Мавпи за Східним календарем. Символ цього року любить подорожі, гори, красиву природу і нові враження. Будувати серйозні плани і
2015 рік — рік Синьої Дерев’яної Кози

2015 рік — рік Синьої Дерев’яної Кози

Цей рік в східному гороскопі з одного боку символізує мир, спокій, гармонію, а з іншого боку — впертість і небажання йти на компроміси. За східним
Астропрогноз від екстрасенса Хаяла Алекперова

Астропрогноз від екстрасенса Хаяла Алекперова

Енергетика 2015 року позитивна і спокійна. Його господиня, Синя Дерев'яна Коза, порадує фінансовими успіхами, новими професійними звершеннями і здійсненням
Астропрогноз на 2014 рік

Астропрогноз на 2014 рік

Овен. У 2014 році в Овна з’явиться шанс отримати щасливий квиток. Найсприятливіший період — весна. В цей час зірки рекомендують зайнятися
Східний гороскоп на 2013 рік

Східний гороскоп на 2013 рік

Рік Чорної Водяної Змії, за східним гороскопом, настане 10 лютого 2013 року і триватиме до 31 січня 2014 року, коли його замінить володар 2014 року —

Додати коментар

Ваше Ім’я:
Ваш E-Mail:
Запитання:
Як звали Гагаріна
Відповідь:*
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введіть код:soc

Ми в соц.мережах
soc soc soc soc
Погода


ВХІД НА САЙТ