Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини

Легкоатлетичні змагання

21 дек 2012
Минулих вихідних у легкоатлетичному манежі в Чернівцях відбулися змагання з легкої атлетики. Переможцями та призерами стали Леся Якимик (1 місце на дистанції 300 м і 3 місце на дистанції два кола). На дистанції два кола друге місце посіла Валентина Фурманчук, а третє — Степан Якимик. Діана Харюк виборола 3 місце на дистанції 300 м.

Схожі новини:

Кіцманчани — кращі

Минулих вихідних в м.Чернівцях  відбувся  чемпіонат області  з легкої атлетики. За збірну команду  виступали 7вихованців РДЮСШ, яких
Легкоатлетичний крос

Минулих вихідних на стадіоні м.Кіцмань проводилися районні змагання з легкоатлетичного кросу в залік районних сільських спортивних ігор 2016 року. По першій
Перемога у змаганнях з легкої атлетики

17-19 квітня в м.Івано-Франківську відбулися Всеукраїнські змагання з легкої атлетики пам’яті заслужених тренерів України Б.Яськевича і М.Дебенка. Високі
Змагання ветеранів

7 березня відбулася першість України з легкої атлетики серед ветеранів у закритому манежі на Лісовій в м.Києві. У цих змаганнях брав участь наш земляк Танасій
Зимовий чемпіонат області

Минулих вихідних у м.Чернівцях департамент освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації спільно з обласною федерацією легкої атлетики проводив зимовий
Легкоатлетичні досягнення школярів і тренерів

Наприкінці квітня в м.Ялта проходила ІV Всеукраїнська спартакіада школярів з легкої атлетики. Це — одне із престижних змагань серед шклярів і відбувається раз