Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини

Які найважливіші, на вашу думку, рішення приймала очолювана вами комісія і що ви плануєте зробити наступного року?

10 дек 2012
Сергій Сандуляк, голова постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, законності, охорони прав громадян, праці та соціального захисту населення району:
— Увірена мені постійна комісія районної ради протягом року працювала спільно із керівництвом та спеціалістами районної ради над підняттям рейтингу місцевого самоврядування. Зокрема, комісією ініційовано чотири пропозиції, які частково втілені в життя. Подано 37 депутатських запитів та звернень, більшість з яких залишаються невиконаними. Основна причина невиконання — брак коштів.
У наступному році працюватимемо для підвищення добробуту жителів району.Як депутат районної ради надавав грошову допомогу хворим та інвалідам як особистими коштами, так і з депутатського фонду. Окрім цього, допомагав у вирішенні різноманітних питань та заяв громадян у різних інстанціях.

Микола Чередарик, голова постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу району, екології та природних ресурсів:
— На засіданнях комісії ми розглядаємо програми розвитку агропромислового комплексу району, затверджуємо технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельних ділянок. Вважаю необхідним розробити і затвердити програму використання та утилізації твердих побутових відходів, бо існує гостра проблема засмічення території району. Потрібно розробити програму природокористування, адже замулюються русла річок, засмічуються прибережні і придорожні смуги. Також проблемою, яку потрібно вирішити, є неналежне використання земель, взятих громадянами для ведення особистого селянського господарства. Десятки, навіть сотні гектарів цих земель району не обробляються роками, стоять забур’янені.

Віктор Колісник, голова постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, молоді та спорту:
— На засіданні комісії протягом року ми розглядаємо і затверджуємо програми, які стосуються реалізації державної політики з питань сім’ї, дітей та молоді, розвитку культури і спорту, інформаційної та видавничої галузей і багато інших важливих питань. Цю роботу наша комісія буде продовжувати і в наступному році, посилюючи увагу на проведенні оздоровчої кампанії школярів, створенні умов та охопленні дітей району дошкільною освітою, посиленні національно-патріотичного виховання в навчальних закладах, розвитку фізичної культури та спорту.

Василь Залявський, голова постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства:
— На засіданнях комісії ми розглядаємо та вирішуємо питання медикаментозного забезпечення лікувально-профілактичних закладів та населення району, запобігання поширенню інфекційних хвороб та інші. Найважливішими за останній час вважаю прийняття рішення про створення центру первинної медико-санітарної допомоги як структурного підрозділу Кіцманської ЦРЛ, прийняття районної програми протидії захворюваності на туберкульоз та ВІЛ-СНІД. Винесено на розгляд наступної сесії питання про передачу рухомого та нерухомого майна і кадрових ресурсів відділення швидкої допомоги Кіцманської ЦРЛ центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Василь Голіней, голова постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку району, планування бюджету, фінансів та управління об’єктами спільної власності територіальних громад району:
— Протягом цього року комісією розглядався ряд важливих питань, по яких прийнято відповідні рішення. Це, насамперед, питання про районний бюджет і хід його виконання протягом року, про хід виконання програм економічного і соціального розвитку району, розвитку малого підприємництва, сприяння залученню інвестицій в економіку району. Також затверджували звіти та плани фінансово-господарської діяльності підприємств спільної власності територіальних громад району, щодо управління та використання майна спільної власності територіальних громад району та інші.
У наступному році плануємо і надалі проводити роботу із вище перелічених питань, а також: детальніше розглянути питання щодо збільшення доходів районного та місцевих бюджетів, у зв’язку з чим буде проведено аналіз роботи МДПІ в Кіцманському районі, інших контролюючих органів та органів місцевого самоврядування; провести аналіз ефективності роботи підприємств спільної власності територіальних громад району.

Схожі новини:

Учасники бойових дій зможуть безкоштовно відпочити на кіцманських ставках

Учасники бойових дій зможуть безкоштовно відпочити на кіцманських ставках

На минулій сесії районної ради учасники АТО та волонтери порушили питання про можливість безкоштовного відпочинку учасників бойових дій та їх сімей на
Щоб вирубка лісів Кіцманщини була під контролем громади

Щоб вирубка лісів Кіцманщини була під контролем громади

У вівторок, 19 квітня, у малій залі районної ради відбулося засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу району, екології та природних
Позачергова сесія районної ради

Позачергова сесія районної ради

була насичена обговореннями, зауваженнями та пропозиціями депутатів. Скликана в останній день квітня, незадовго до відзначення 70 річниці Перемоги над нацизмом
Дороги, чисте довкілля, зарплати

Дороги, чисте довкілля, зарплати

цікавили жителів району минулого понеділка під час спілкування з головою Кіцманської райдержадміністрації Олегом Унгуряном в рамках проведення прямої
Відбулася чергова  сесія районної ради

Відбулася чергова сесія районної ради

20 вересня відбулася чергова XIII сесія районної ради VI скликання, на якій були присутні 44 депутати із 58 обраних. З першого питання "Про хід виконання
Відбулося засідання постійної комісії

Відбулося засідання постійної комісії

21 серпня відбулося засідання постійної комісії Кіцманської районної ради з питань соціально-економічного розвитку району, планування бюджету і фінансів та

Додати коментар

Ваше Ім’я:
Ваш E-Mail:
Запитання:
Як звали Гагаріна
Відповідь:*
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введіть код:soc

Ми в соц.мережах
soc soc soc soc
Погода


ВХІД НА САЙТ