Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини "Вільне життя"

У Центрі надання адміністративних послуг можна одержати будь-яку інформацію, консультацію чи послугу з відповідним законодавчим роз’ясненням

09 окт 2017

 

У Центрі надання адміністративних послуг можна одержати будь-яку інформацію, консультацію чи послугу з відповідним законодавчим роз’ясненням

 У демократичних країнах Західної Європи та Північної Америки над публічністю і прозорістю влади почали задумуватися ще 15-20 років тому. Багато з цих країн пройшли свій шлях до поліпшення якості послуг,які надають органи влади громадянам. Основним результатом цього стала доступність влади для громадян і реалізація основного принципу: влада для громади, а не громада для влади.

Орієнтація на громадянина для вирішення їх потреб і очікувань стала пріоритетною в діяльності органів влади цих країн. Були створені необхідні умови для спрощення взаємовідносини влади і громади. Громадянам стало простіше отримати інформацію або консультацію чи конкретну послугу в максимально зручній формі і в коротші терміни. За цей час універсами послуг в цих країнах стали такими ж звичними, як в останні роки у нас універсами товарів.

В Україні деякі органи влади розпочали вирішення проблеми покращення якості послуг ще 3-5 років тому, формуючи імідж влади, приязної до громадян. Для цього вони змінили принципи своєї діяльності, згідно яких почали працювати для громади. Створення зручних і доступних умов для отримання громадянами послуг є одним з основних завдань, які мають вирішувати органи державної влади та місцевого самоврядування. Адже саме за якістю послуг кожен громадянин оцінює турботу влади про нього і ефективність самої влади.

На сьогодні це особливо актуально для України, бо система надання адмінпослуг є прозорою і такою, що враховує інтереси громадян. У цій сфері українці стали на крок ближче до Європи.Якість надання адміністративних послуг населенню показує рівень розвитку держави, а позитивні відгуки та слова вдячності, які Центр отримує від тих громадян, які обслуговуються у Центрі надання адміністративних послуг Кіцманської РДА - це свідчення про те, що ідея відкриття ЦНАП виправдала себе і є дуже продуктивною.

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» Центром надання адміністративних послуг Кіцманської РДА проводиться щомісячний аналіз та визначено якісні показники своєчасного виконання адміністративних послуг . Продуктивність команди Центру характеризується, у першу чергу якістю та кількістю наданих адміністративних послуг. Окрім гостинності та дружньої атмосфери, ми завжди робимо ставку на прозорість діяльності, ефективність та професіоналізм, адже праця кожного на благо нашої держави зміцнює її та створює усі умови для побудови громадянського суспільства. Це важливі критерії сьогодення, котрі часто нівелюються різноманітними чинниками. Сьогодні вкрай важливо мислити категоріями «послуга-клієнт», адже без цієї філософії важко побудувати сервісну державу.

Перелік адміністративних послуг, які надаються в Центрі, затверджено розпорядженням голови Кіцманської РДА від 20.11.2013 №333 «Про визначення переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Кіцманської РДА» та налічує 52 види послуг. На кожну адміністративну послугу суб’єктами надання адміністративних послуг розроблені інформаційні та технологічні картки.

Презентуємо громаді показники роботи Центру надання адміністративних послуг станом на 01.10. 2017 р.

Суб’єкт

Назва адміністративної послуги

Кількість звернень

Кількість наданих

В т.ч. відмов

1

Сектор з питань містобудування та архітектури

Погодження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

92

92

51

 

Всього:

92

92

51 (56%)

2

Відділ з питань державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців

Реєстрація речових прав, надання витягу з ЄДРРП

983

963

4

 

Всього:

 

983

963

4 (0,4%)

3

Відділ Держгеокадастру

Надання відомостей з ДЗК у формі витягу про земельну ділянку

1285

1235

31

Державна реєстрація земельної ділянки

2047

1990

505

Надання витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку

263

263

40

Видача довідки з державної статистичної звітності про наявність земель

218

213

9

Внесення до Державного земельного кадастру відомостей (змін до них) про земельну ділянку

8

8

0

Всього:

 

3821

3709

549(14,4%)

4

Управління екології і природніх ресурсів

Дозвіл на викиди забруднюючих речовин

3

3

0

 

 

Декларація про відходи

10

10

1

 

Всього:

 

13

13

(7,7%)

5

Сектор Дежавного агенства водних ресурсів

Дозвіл на спеціальне водокористування

20

20

0

 

Всього:

 

20

20

0

(0%)

6

Управління лісового та мисливського господарства

Спеціальний дозвіл на спеціальне використання лвсових ресурсів (лісорубний квиток)

14

14

0

 

Всього:

 

14

14

0

(0%)

7

Управління ДСНС України у Чернівецькій області Кіцманського районного відділу

Декларація відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань пожежної безпеки

4

4

0

 

Всього:

 

4

4

0

(0%)

 

Разом:

 

4947

4815

605

(12,23%)

 

Консультативно-роз`яснювальна робота

З питань отримання адміністративних послуг

 

6328

6328

0

 

Центр для зручності та швидкого надання замовнику адміністративних послуг, об’єднує в межах одного приміщення різні органи виконавчої влади за принципом найкращих організаційних форм отримання максимальної кількості послуг в одному місціВ нас ви можете зареєструвати бізнес за принципом екстериторіальності, зареєструвати нерухомість, оформити право власності чи користування земельною ділянкою, отримати інформацію з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, документи дозвільного характеру у сфері господарської діяльності, отримати адміністративні послуги, що надаються територіальними органами міністерств та іншими центральними органами виконавчої влади, відомості з Державного земельного кадастру, отримати практично всі адміністративні послуги та фахові консультації. Працівники контролюють терміни розгляду справ та надання результатів розгляду. Забезпечено негайне інформування суб’єктів звернень мобільним зв’язком про результат розгляду справи . Всі послуги надані вчасно, без порушень, це пояснюється насамперед тим, що суб’єкти надання адмінпослуг мають більше часу на опрацювання пакету документів, оскільки не здійснюють прийом громадян по даних питаннях.

Ми щоденно працюємо над покращенням доступності та якості надання адміністративних послуг відповідно до єдиних вимог та стандартів якості обслуговування відвідувачів Центру надання адміністративних послуг, постійно проводимо аналіз ефективності нашої роботи, обмінюємось досвідом з колегами інших районів області і використовуємо у своїй практиці європейські найкращі напрацювання. Берем участь в семінарах-тренінгах, зокрема в липні цього року адміністратори Центру прийняли участь в тренінгу на тему «Стандарти роботи з відвідувачами», спрямовані на формування навичок ефективної і коректної роботи з відвідувачами і мотивування співробітників ЦНАП на високу якість сервісу, яка є одним із важливих завдань в створенні сервісу, спроможного полегшити та пришвидшити отримання адміністративної послуги. Також мною, як керівником Центру взято участь в I та ІІ турі Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», де відзначено Почесною грамотою Чернівецької облдержадміністрації, грамотою Чернівецької обласної організації профспілки працівників державних установ та грамотою Кіцманської РДА, як переможця цього конкурсу у номінації «Кращий керівник» серед державних службовців районних державних адміністрацій Чернівецької області .

Спільно з керівництвом працюємо над запровадженням системи електронного керування чергою, що дозволить систематизувати черговість звернень і оптимізувати час очікування заявників та сервісу оплати за адміністративні та дозвільно-погоджувальні послуги за допомогою платіжного терміналу самообслуговування та встановлення його в приміщенні, що дозволить зробити Центр надання адмінпослуг по-справжньому зручною точкою взаємодії громади та бізнесу з владою. Реалізація даного сервісу щодо можливості оплати адмінпослуг на місці однозначно спростить життя громадян, особливо похилого віку та суттєво зекономить їхній час, який вони витрачають на пошук банківських установ для здійснення платежу.

Ми прагнемо зробити нашу роботу максимально ефективною для громади. Одна з головних сфер для серйозної роботи Центру надання адміністративних послуг — комунікація зі споживачами послуг.У ЦНАП є веб-сторінки з актуальною інформацією. На офіційному веб-сайті Кіцманської РДА (http://kitsman.bukoda.gov.ua) створено і постійно оновлюється сторінка «Центр надання адміністративних послуг», на якій можна ознайомитись з інформацією щодо функціонування Центру та з питань оформлення відповідних документів розміщеною у зручному для користувачів форматі та на facebook. Велика увага адміністраторів приділена на доступність консультацій по питаннях, що входять в їхню компетенцію, які громадяни можуть отримати, як за телефонним номером 2-14-41, 0991691097, так і під час особистого звернення за адресою: м.Кіцмань, вул.Незалежності,83, 1 поверх.Центр працює з понеділка по п’ятницю без перерви на обід.

Окрім того, свої побажання і пропозиції щодо організації роботи Центру та підвищення якості надання послуг надсилайте на електронну адресу: tsnap.kitsman@gmail.com

Завдання тих, хто хоче йти шляхом процвітаючої, економічно-розвинутої країни, застосовувати свій професійний досвід та зробити Центр надання адміністративних послуг місцем «відкритого та прозорого простору» спілкування влади і громади.

І.В.Антонюк,

начальник відділу - керівник Центру

надання адміністративних послуг

Кіцманської РДА.


1 543

Схожі новини:

Loading...
Пенсійна служба Буковини співпрацює з об’єднаними територіальними громадами задля покращення якості обслуговування громадян

Пенсійна служба Буковини співпрацює з об’єднаними територіальними громадами задля покращення якості обслуговування громадян

Чотири об’єднані громади на Буковині вже подбали про наближення до населення послуг з пенсійного забезпечення Про це під час брифінгу журналістам повідомив
З 4 квітня реєстрацію місця проживання здійснюють виконавчі органи місцевих громад

З 4 квітня реєстрацію місця проживання здійснюють виконавчі органи місцевих громад

У зв’язку з набранням чинності окремих положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень
Шляхом реформ  до європейських стандартів

Шляхом реформ до європейських стандартів

Усвідомлюючи важливість побудови дієвої співпраці органів влади та громадян, райдержадміністрацією створено Центр надання адміністративних послуг. Основними
Центр надання адмінпослуг спростить видачу довідок та покращить якість отримання послуг

Центр надання адмінпослуг спростить видачу довідок та покращить якість отримання послуг

У понеділок, 15 липня, на першому поверсі адміністративного будинку районної ради запрацював Центр надання адміністративних послуг. Створення зручних і
Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту

Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту

Останнім часом доволі багато уваги органами влади різних рівнів приділяється організації надання адміністративних послуг населенню відповідно до Закону України
Створення Центру надання адміністративних послуг

Створення Центру надання адміністративних послуг

Відповідно до п.1, ч.3 ст.20 ЗУ «Про адміністративні послуги» від 6.09.2012 року №5203-17 Кіцманською районною державною адміністрацією до 1 липня

Додати коментар

Ваше Ім’я:
Ваш E-Mail:
Запитання:
Як звали Шевченка
Відповідь:*
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введіть код:


soc

Ми в соц.мережах
soc soc soc soc
Погода
Кіноафіша


ВХІД НА САЙТ