Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини

Михайло Крамар — “Кращий ветеран” із крос-кантрі

02 ноя 2012

Вже третій рік поспіль наприкінці жовтня в Чернівцях на Кемпінгу проводяться Все-українські змагання з велосипедного спорту “Меморіал І.І.Бандурського”. В них постійно бере участь кіцманчанин, майстер спорту СРСР Михайло Крамар. Спортсмен не тільки віддає дань пам’яті свого друга Івана Бандурського, але й виборює призові місця. Ось і цьогоріч наш земляк повернувся додому з нагородою.Турнір проходив протягом трьох днів. Першого дня ветерани змагалися в індивідуальній гонці, другого — в груповій, а третього виборювали перемогу в гонці крос-кантрі. У двох перших номінаціях лідером став львів’янин, майстер спорту міжнародного класу Святослав Ковальчук. Третій день змагань став переможним для Михайла Крамара — у гонці крос-кантрі він зайняв перше місце серед ветеранів старше 50 років, пройшовши 4 кола з результатом 25,15 сек. Перемога ветерану далася нелегко, оскільки організаторами змагань було передбачено лише дві вікових категорії — до 50 років і старше 50 років. Наш 71-річний спортсмен був найстаршим учасником турніру.
Ветерана з Кіцманя нагороджено Почесною грамотою, медаллю, іменною футболкою та символічною статуеткою велосипедиста з написом “Лучшему ветерану”.