Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини

Легка атлетика

14 сен 2012
На стадіоні «Буковина» відбулися змагання з легкої атлетики, присвячені Дню фізичної культури і спорту, під час яких Танасій Маковійчук із Неполоківців переміг на дистанції З км серед ветеранів. На другий день Танасій поїхав до Тернополя, де взяв участь у відкритій першості міста з оздоровчого бігу і зайняв перше місце серед ветеранів 60-64 років. У цих змаганнях взяли участь понад 150 чоловік.
Наталя КУДЕЛЬНИЦЬКА,
голова районної організації
ВФСТ «Колос».

Схожі новини:

Танасій Маковійчук — кращий легкоатлет-ветеран

В м.Києві на стадіоні ім.Баннікова 18-19 липня відбулися VI Все-українські літні спортивні ігри з легкої атлетики серед ветеранів. Наш земляк Танасій
Змагання ветеранів

7 березня відбулася першість України з легкої атлетики серед ветеранів у закритому манежі на Лісовій в м.Києві. У цих змаганнях брав участь наш земляк Танасій
Танасій Маковійчук — срібний призер

Минулих вихідних відбувся відкритий чемпіонат м.Києва з легкої атлетики серед ветеранів, який проводився в манежі на Березняках. Танасій Маковійчук з
Танасій Маковійчук знову відзначився

15-16 лютого відбувся відкритий чемпіонат м.Києва з легкої атлетики серед ветеранів. Участь у змаганнях взяв і наш земляк Танасій Маковійчук з Неполоківців. На

В м.Києві проходив відкритий чемпіонат міста з легкої атлетики. На ці змагання був запрошений і наш земляк із Неполоківців Танасій Маковійчук у віковій групі
Матчева зустріч

У легкоатлетичному манежі м.Київ відбулася матчева зустріч з легкої атлетики серед ветеранів. Танасій Маковійчук із Неполоківців зайняв два другі місця на