Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини

Конкурс "Мій улюблений листоноша"

17 авг 2012
Конкурс "Мій улюблений листоноша"

Ви любите писати листи? Поважаєте нелегку, але таку відповідальну працю листоноші? Станьте учасником конкурсу та розкажіть про свого листоношу!
Українське державне підприємство поштового зв’язку «Укрпошта» з нагоди відзначення 9 жовтня Всесвітнього дня пошти оголошує конкурс «Мій улюблений листоноша». Конкурс проводиться серед споживачів, здатних творчо подати інформацію про діяльність листонош – найбільш масової професії в Укрпошті. Учаснику конкурсу необхідно написати одного листа (обсяг – до 800 слів) та розповісти про листоношу, який його обслуговує, як про цікаву людину, можливо, з незвичайною долею; як про найближчого надійного партнера в житті та бізнесі; високопрофесійну, інтелігентну, талановиту, толерантну людину, яскраву особистість, а також про оригінальні життєві випадки, пов’язані з роботою листоноші на доставній дільниці, про особисте ставлення до професії листоноші та до подій, описаних у листі тощо.Учасник конкурсу має надати відомості про листоношу (прізвище, ім’я, по батькові, назву відділення поштового зв’язку) та про себе (прізвище, ім’я, по батькові, вік, професія, місце роботи чи навчання, домашня адреса, контактний телефон). Листи, які не матимуть такої інформації, не розглядатимуться.
Конкурс триватиме до 10 вересня 2012 року. Останній термін відправлення листів на конкурс –10.09.2012, що має підтверджуватися відбитком календарного штемпеля на конверті.
Листи надсилаються за адресою: УДППЗ «Укрпошта», вул. Хрещатик, 22, м. Київ, 01001. На конверті зробити позначку: «На конкурс».
Листоноша, про якого йтиметься в більшості листів, надісланих на конкурс, стане переможцем конкурсу «Мій улюблений листоноша».
Переможець конкурсу «Мій улюблений листоноша» нагороджується цінним подарунком — сертифікатом на 2-х осіб на поїздку до однієї з країн Європи.
Автори п’яти найцікавіших листів отримають пам’ятні подарунки — набір книг.
Вручення винагороди переможцю конкурсу відбуватиметься в урочистій атмосфері під час святкування Всесвітнього дня пошти — 9 жовтня 2012 року.
Інформація про переможця конкурсу та авторів найцікавіших листів оприлюднюватиметься в газеті «Поштовий вісник» та на корпоративному веб-порталі Укрпошти.
Напишіть листа й, можливо, про вашого листоношу дізнається вся Україна!
Центр зв’язків із громадськістю Укрпошти
www.ukrposhta.com

Схожі новини:

Творча надія нашого краю

Творча надія нашого краю

Уже вкотре представники нашого району довели, що Кіцманщина — щедра на таланти земля. Минулої неділі, 18 листопада, у м.Заставна відбувся Другий міський
Конкурс красномовців

Конкурс красномовців

Нещодавно у бібліотеці села Берегомет за участю працівників будинку культури відбувся конкурс «Розкажу я вам». Учасникам було запропоновано три завдання:
За пенсією —  на пошту!

За пенсією — на пошту!

Протягом багатьох років «Укрпошта» надає послугу з виплати та доставки грошових виплат різним категоріям населення. Найбільше це стосується громадян похилого
Обрано кращу  медсестру району

Обрано кращу медсестру району

Щоби робочий тиждень вдався на славу, розпочати його треба зі свята, — подумали медичні працівники Кіцманської ЦРЛ і влаштували в перший робочий день тижня, 30
Змагаються юні екологи

Змагаються юні екологи

Шлях до високої екологічної культури лежить через ефективну екологічну освіту та виховання, яка на порозі 3-го тисячоліття стала необхідною складовою
Урок присвятили патріотизму

Урок присвятили патріотизму

З нагоди 23 річниці із дня виводу радянських військ з Афганістану, 15 лютого 2012 року в Стрілецькокутському ЗНЗ І-ІІІ ступенів проведено урок патріотизму, на

Додати коментар

Ваше Ім’я:
Ваш E-Mail:
Запитання:
Як звали Гагаріна
Відповідь:*
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введіть код:

soc

Ми в соц.мережах
soc soc soc soc
Погода


ВХІД НА САЙТ