Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини

Шановні громадяни, керівники бюджетних, приватних, громадських установ та організацій, жителі Кіцманського району, дорогі земляки!

09 апр 2012
Звертаючись до вас, хочу наголосити, що ми завжди з вами пишалися і пишаємося красою нашого краю, його неповторними краєвидами.
Але з настанням прекрасної пори року — весни в населених пунктах відкрилися неприємні краєвиди. В скверах, парках, на вулицях, біля будинків, на територіях підприємств, установ та вздовж доріг — стихійні сміттєзвалища, торішнє опале листя, суха трава, поліетиленові пляшки та пакети тощо.
Весна щедра на гарні та величні свята. Незабаром ми будемо відзначати Світле Христове Воскресіння, 67-му річницю Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років.З метою поліпшення стану довкілля, озеленення і приведення у належний санітарний стан наших сіл, селищ та міста запрошую всіх взяти активну участь у проведенні Весняної толоки з благоустрою населених пунктів.
Владою на місцях будуть проведені роботи по озелененню територій, з поточного ремонту доріг, приведенню в порядок меморіалів та місць поховань, по вивезенню сміття як з приватного сектора, так і від багатоповерхівок, очищенню смітників.
Я звертаюсь із проханням і сподіваюся на співпрацю з цього питання до керівників підприємств, установ, організацій, приватних підприємців взяти участь у наведенні належного санітарного стану на прилеглих та закріплених територіях. Адже кожне підприємство чи установа є частиною нашого спільного дому, назва якому Кіцманський район. І порядок в ньому, його охайність є свідченням ділових якостей керівника, в першу чергу, як доброго господаря.
Я сподіваюся на підтримку, маю надію, що всі жителі як міста, так і селищ та сіл не будуть стояти осторонь цього процесу. Місцеві ради та комунальні підприємства самотужки не зможуть навести належний санітарний порядок і утримувати населені пункти чистими і красивими.
Запрошую всі політичні партії та громадські організації на чолі із депутатами всіх рівнів, а також людей, яким не байдужі проблеми рідного куточка, активно включитися в проведення місячника по благоустрою, який оголошений з 21 березня по 21 квітня поточного року, організувати населення на прибирання вулиць та прилеглих територій, озеленення та виконання інших робіт.
Благоустрій завжди є «візитівкою» для гостей, а для самих мешканців створює соціальний комфорт проживання. Саме з того, в якому стані дороги, тротуари, як виглядають зупинки, фасади будинків, зелені насадження, який стан парків та скверів, дитячих та спортивних майданчиків, яке освітлення вночі складається враження про населений пункт.
Враховуючи, що 2012 рік — це рік «Євро-2012», а через наш район проходять автошляхи важливого значення у всіх напрямках, то мені, як і Вам, хотілося б, аби враження про наш край складалися якнайкращі. І я впевнений, шановні жителі, що спільними зусиллями нам під силу зробити наш район найчистішим та найохайнішим в області.
Будьмо справжніми патріотами, які люблять рідний край і дбають про нього!
З великою повагою і впевненістю у співпраці голова райдержадміністрації О.Унгурян.

Схожі новини:

1 жовтня в нашому районі розпочинається місячник санітарної очистки та благоустрою населених пунктів

1 жовтня в нашому районі розпочинається місячник санітарної очистки та благоустрою населених пунктів

Відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 9.03.2016 р. №83 «Про проведення санітарної очистки та благоустрою населених пунктів
Зробимо наш район чистішим!

Зробимо наш район чистішим!

Триває всеукраїнська акція «За чисте довкілля», активну участь у якій беруть жителі Кіцманщини. Вже традиційно навесні, як і кілька років підряд,
Впорядкували узбіччя

Впорядкували узбіччя

Традиційно у квітні-травні в Украї-ні проходить всеукраїнська акція з благоустрою «За чисте довкілля», під час якої проводяться заходи із
За чисте довкілля

За чисте довкілля

Шановні жителі Кіцманського району, керівники бюджетних, приватних, громадських установ та організацій! Протягом квітня-травня цього року триватиме
Прибирання прилеглих територій

Прибирання прилеглих територій

На виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 29.03.2013р. №87 «Про проведення санітарної очистки та благоустрою населених пунктів району в
Благоустрій міста — одне з основних  завдань у підготовці до 600-річчя Кіцманя

Благоустрій міста — одне з основних завдань у підготовці до 600-річчя Кіцманя

Про це, зокрема, йшлося на черговій сесії Кіцманської міської ради, на якій був присутній голова райдержадміністрації Олег Унгурян. Він звернувся до депутатів

Додати коментар

Ваше Ім’я:
Ваш E-Mail:
Запитання:
Як звали Гагаріна
Відповідь:*
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введіть код:

soc

Ми в соц.мережах
soc soc soc soc
Погода


ВХІД НА САЙТ